Deze op afstand bedienbare stekker zorgt er voor dat je iedere product wat op deze stekker is aangesloten kunt in- of uitschakelen door middel van je Tahoma box. Lees meer.
Voor het op afstand bedienen van verlichting en elektrische apparaten. Plug de stekker ontvanger in het stopcontact en schakel je verlichting of elektrisch apparaat aan/uit of dim het licht met smartphone / tablet (via Somfy TaHoma) of afstandsbediening.
Let op! je hebt ook een TaHoma smart home box i.c.m. een Z-wave USB Module nodig om de verlichting te bedienen.
Via de gebruiksvriendelijke TaHoma App heb je altijd en overal volledige controle over je woning. Door middel van volledig te personaliseren "scenario's" kun je alle toepassingen automatiseren.
Heb je een weerstation of lichtsensor dan kan je het systeem zo instellen dat je screens automatisch naar beneden gaan. Ook kun je het systeem zo instellen dat je verlichting automatisch aangaat wanneer het donker wordt en eventueel uit gaat op een gezette tijd.
De TaHoma bediening is ontworpen voor het verbonden huis en stelt je in staat om al je aangesloten producten centraal aan te sturen via de app, om zo op afstand met je huis verbonden te blijven. Wanner je het zou willen kunje op deze manier ook altijd inspelen op onverwachte situaties.
De App is ontworpen in samenwerking met en voor gebruikers en beschikt over 3 handig te gebruiken menu's: TaHoma App - Scenario's TaHoma App - Scenario's Automatiseer meerdere toepassingen in uw woning op basis van gepersonaliseerde momenten en bedien ze allemaal met één druk op de knop TaHoma App - Agenda TaHoma App - Agenda